ZARASAI 2016 METŲ KURORTINĮ SEZONĄ PASITIKS JAUNATVIŠKAI IR BLAIVIAI MODERNIAME ZARASO SALOS PAPLŪDIMYJE!

DirbtuvesPaskutinį  gegužės savaitgalį  Zarasai jau penktus metus kviečia pradėti kurortinį sezoną. Šį kartą kviečiame pramogauti modernizuotame Zaraso ežero salos paplūdimyje su visa šeima, nuo 10 val. ryto iki 01.00 val. nakties čia bus organizuojamos  veiklos  mėgstantiems aktyvų poilsį sportuojant ar šokant, vertinantiems kūrybiškumo pamokas, norintiems būti kartu su šeima, ar linksmintis su draugais. Beje, pirmą kartą Zarasuose renginyje galėsime džiaugtis blaivia ir saugia aplinka, nes nebus prekiaujama alkoholiniais gėrimais, renginio teritorijoje negalės būti neblaivūs asmenys.

Penktadienį  gegužės 27-ąją pradėsime kameriniais renginiais Zarasų viešojoje bibliotekoje ir kultūros centre, čia kviečiame apsilankyti vaizduojamųjų menų, poezijos ir klasikinės muzikos mylėtojus: atidarysime dailininko Arvydo Každailio parodą, skambės ,,Poezijos pavasario“ eilės ir ,,Čiurlionio kvarteto“ garsai,  Zaraso ežero pakrantėje išvysime menininko Rimvydo Daužvardžio kūrinį ,,Žalčio sodas“.

Tradicinė ,,Menų krantinė‘‘ svečius pakvies pramogauti šeštadienį – gegužės 28-ąją nuo 10 val. ryto, kaip ir ,,Pramogų paplūdimys“, kuriame išvysime daug įdomių veiklų: mankštinsimės ir sportuosime, dalyvausime orientacinio sporto komandų varžybose, skirtose Europos savanorių tarnybos   20-mečiui, kartu su profesionaliais menininkais kursime  ,,lauko bibliotekoje“,  visa popietė bus skirta vaikų pramogoms.

Oficialioji kurortinio sezono atidarymo dalis prasidės 16.00 val. Po jos pasirodys jaunimo ir linijinių šokių mėgėjų  grupės, vakare šoksime su grupėmis ,,UnTaktu“ iš Molėtų, ,,Aqua“ iš Zarasų, Raimonda Vaičiūnaite&grupe ,,Ačiū kubu“ iš Klaipėdos, garsiu Lietuvos atlikėju Jurgiu Didžiuliu.

Vakare šėlsime kartu su festivalio ,,Galapagai“ pristatomais atlikėjais. Muzika dalinsis Pushaz, Beisoul&Einius, Justinas Jarutis. 2016 metų kurortinio sezono atidarymą vainikuos šventiniai fejerverkai ir šokiai iki ryto su Zarasų kultūros centro jaunaisiais didžėjais.

Renginys nemokamas. Renginio ,,Zarasai – tarytum vasara 2016“ organizatoriai – Zarasų rajono savivaldybės kultūros įstaigos: Zarasų kultūros centras, Zarasų viešoji biblioteka, Zarasų krašto muziejus, Kultūros centras Dusetų dailės galerija. Kurortinio sezono atidarymą Zarasų mieste  koordinuoja Zarasų rajono savivaldybės administracija.

Kviečiame renginyje dalyvauti prekybininkus ledais, balionais, kava, vaisvandeniais, saldumynais, ekologiškais produktais, taip pat laukiame pramogų visai šeimai organizatorių. Registracija prekybai ir paslaugoms teikti Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro el. p.: z.k.r@mail.lt , tel. pasiteirauti (8 385) 513 69.

Laukiame Zarasų krašto gyventojų ir svečių renginyje ,,Zarasai – tarytum vasara 2016“! Pasitikime vasarą jaunatviškai ir blaiviai!

Švietimo ir kultūros skyriaus informacija

Zarasai – tarytum vasara 2016